Witamy na stronie Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Jarosław Szczechowicz została utworzona w 2005 roku przez radcę prawnego dr Jarosława Szczechowicz, pełniącego wcześniej funkcję sędziego Sądu Okręgowego w Olsztynie. Dr Jarosław Szczechowicz jest jednocześnie wykładowcą – adiunktem w Zakładzie Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie.

Dotychczasowe bogate doświadczenie zawodowe założyciela pozwoliło stworzyć kancelarię, świadczącą usługi prawne na najwyższym poziomie.

Działalność Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy otwarci na nowe sprawy (wyzwania), więc przedmiotem naszej działalności są różne gałęzie prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Wysoki poziom świadczonych usług prawnych jest efektem wieloletniego doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów.

Kancelaria  zapewnia rzetelną i profesjonalną pomoc prawną. W swojej pracy charakteryzujemy się kreatywnym i twórczym myśleniem. Wykorzystujemy przy tym najnowsze komentarze oraz szerokie spektrum oprogramowania prawniczego dostępnego na rynku, co pozwala nam na wnikliwą analizę każdego problemu.

Celem, jaki stawia sobie Kancelaria, jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W związku z tym, pracownicy systematycznie poszerzają swoją wiedzę prawną oraz szkolą się uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Klienci nasi mogą liczyć na fachową i kompleksową pomoc prawną.

Realizacja: ntsn.pl